Haller János Általános Iskolája, Szakközépiskolája és Szakiskolája

Farsangi bál - alsó

Idén is megrendezésre került iskolánkban a farsangi bál. A gyerekek kreatív, többnyire otthon készített jelmezcsodákban vonultak fel aulánk színpadán. A felvonulást követően a harmadik osztályos lányok bemutatták mazsorett tudásukat, majd felső tagozatos diákjaink break előadását láthatták a bálozók.

Természetesen játékok sem hiányozhattak a programok közül. A tanító nénik szórakoztató táncos feladatokkal készültek. Kijelenthetjük, hogy gyerekek és felnőttek egyaránt jól érezték magukat a farsangi mulatságon.

A Bázisprogramunk következő foglalkozásai

A Bázisprogramunk következő foglalkozásai:

,, Zenés mozgásfejlesztés és műhelymunka az alsó tagozatban.”
/ 3. évfolyam mazsorett óra / alsó tagozatos épület tornaterme.

„Táncolj, mozogj velünk pomponnal, mazsorett bottal.”
Az interaktív foglalkozást február 18-án 15.00-16.30-ig tartjuk.

A foglalkozásokra bejelentkezés:

Szalainé Sándor Katalin csoportvezetőnél a 06/30-536-3369-es számon,

Szeretettel várunk minden érdeklődő pedagógust, diákot, szülőt egyaránt.

Karácsony - advent

Advent a karácsony előtti várakozás az ünnepre. A négy gyertyagyújtás alkalmával, péntekenként a gyerekek műsorral kedveskedtek diáktársaik részére. A karácsonyt a felső tagozatosokkal együtt ünnepeltük. Erre az ünnepnapra a gyerekek műsorral készültek, történetet, verseket mondtak, énekeltek.

Így készülődtünk a szeretet ünnepére.

1. oldal / 42