Tájékoztatás

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Tájékoztatom Önöket, hogy 2020. 07.01-jén a Győri SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája két önálló jogutód intézményre válik szét.

A két új intézmény elnevezése a következő:

Győri SZC Glück Frigyes Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskola

Tisztelettel: Iskolavezetés

Haller rajzpályázat

Kedves Pályázó Tanuló, Szülők, Pedagógusok!

A megváltozott helyzetre való tekintettel, a Haller János megyei SNI rajzverseny megrendezését 2020. őszre halasztjuk.

A pontos időpontról szeptemberben értesítjük az intézményeket. Természetesen a már elkészült rajzokat folyamatosan várjuk, megőrizzük őket és ősszel a mostani évfolyam kategóriájában értékeljük.

Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

Idén 2020. március 5-én került sor a hagyományos angol nyelvű vers- és prózamondó versenyre a Fekete-iskolában. Az idén is nagy volt az érdeklődés, és igazán magas színvonalú versengésnek lehettünk tanúi. Iskolánkból Rábl Ferenc és Szente Richárd 5. b osztályos tanulók vállalták a felkészülést, a megmérettetést. Sajnos, Ricsi megbetegedett, ő nem tudta bemutatni a produkcióját, de Fecó az 5-6. osztályos kategóriában II. helyezést ért el. Sok szeretettel gratulálunk, és további sok sikert kívánunk neki!

Felkészítő tanára: Nagy Erika

1. oldal / 52