Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Beiratkozás az általános iskola első évfolyamára

Az általános iskola első évfolyamára történő beiratkozás a 2020/2021. tanévre

A beiratkozás időpontja a Győri SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájába

nem körzetes tanuló esetében: 2020. április 6-24.

körzetes tanuló esetében: 2020 április 6-28.

Részletes tájékoztató

Felvételi körzetek

A beíratkozáshoz szükséges mellékletek:

1. melléklet - 1.a sz. melléklet szülök közös felügy

2. melléklet - 1.b sz. melléklet_egy szülői fe

3. melléklet - 2. sz melléklet életvitelszerű tartózkodás NYILATKOZAT

4. melléklet - 3. sz nyilatkozat erkölcstan

5. melléklet - adatkezelési nyilatkozat

6. melléklet - igényfelmérő - étkezés 2020-2021 tanév Haller-alsó

Haller rajzpályázat

Kedves Pályázó Tanuló, Szülők, Pedagógusok!

A megváltozott helyzetre való tekintettel, a Haller János megyei SNI rajzverseny megrendezését 2020. őszre halasztjuk.

A pontos időpontról szeptemberben értesítjük az intézményeket. Természetesen a már elkészült rajzokat folyamatosan várjuk, megőrizzük őket és ősszel a mostani évfolyam kategóriájában értékeljük.

Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

Idén 2020. március 5-én került sor a hagyományos angol nyelvű vers- és prózamondó versenyre a Fekete-iskolában. Az idén is nagy volt az érdeklődés, és igazán magas színvonalú versengésnek lehettünk tanúi. Iskolánkból Rábl Ferenc és Szente Richárd 5. b osztályos tanulók vállalták a felkészülést, a megmérettetést. Sajnos, Ricsi megbetegedett, ő nem tudta bemutatni a produkcióját, de Fecó az 5-6. osztályos kategóriában II. helyezést ért el. Sok szeretettel gratulálunk, és további sok sikert kívánunk neki!

Felkészítő tanára: Nagy Erika

1. oldal / 52