Iskolánkban 20 éve indítottuk a mazsorett képzést. Ennek tiszteletére március 23-án 18.00-tól Gála műsort tartottunk a Flesch Károly Kulturális Központ színháztermében.

Dr. Iváncsics János Alpolgármester Úr köszöntője után a Kühne Koncert Fúvószenekar kíséretében bemutatkozott az utánpótlás - Szilaj csoport, melynek tagjai alsó tagozatos lányok, valamint a Kiscsillag és a Kék csillag versenycsoportok. Vendég mazsorettesek érkeztek Tétről, Pázmándfaluról és Nyúlról, akik 2-2 produkcióval és ajándékkal köszöntötték a jubiláló mazsoretteseinket.

A program 2. részében szóló, páros, miniformáció és csapat versenykoreográfiákkal szórakoztatták táncosaink a közönséget. Eljöttek a régi tanítványok, szülők, barátok, kollégák. A fergeteges hangulatú bemutatók után videóösszeállítás segítségével elevenítettük fel a próbákat, bálokat, versenyeket, fesztiválokat. Elköszöntünk Bély Boglárkától, aki egyetemi tanulmányai miatt nem tudja folytatni a mazsorettet. Óvodás kora óta táncolt, majd segédoktatóként a Kiscsillag csoporttal, szólistákkal foglalkozott.

2018.03.24. Oroszlányban méretették meg magukat a Haller iskola mazsorettes versenyzői a Nyílt Nemzetközi Mazsorettsport Versenyen.

Eredmények:

 • Kékcsillag botos színpadi csapatos koreográfia 3. helyezés
 • Horváth Rubina 5.a osztályos 1bot szóló,oklevél
 • Hérics Viktória 1 bot szóló, oklevél
 • Décsei Laura 1 bot szóló, oklevél
 • Varga Nóra 6.a osztályos 1bot szóló,oklevél
 • Ruzsovits Viktória 8.b osztályos 1bot szóló,oklevél
 • Flamhoffer Mirella 5.a -Mészáros Emese 4.a 1bot páros,oklevél
 • Varga Nóra-Mörtl Jázmin 1bot páros,oklevél
 • Benedek Amina 5.a pom szóló,oklevél
 • Horváth Hanna 5.a pom szóló,oklevél
 • Mörtl Jázmin twirling szóló ezüst minősítés
 • Kiscsillag pom mini,ezüst minősítés
 • Végül a pom trió Burányi Evelin,Mörtl Hanna és Peres Lídia második helyezést értek el

Nagyon büszkék vagyunk a lányokra !!!

A koreográfiák felkészítői voltak: Szalainé Sándor Katalin, Temes Nikolett, Nemes Dominika, Burányi Evelin, Mörtl Hanna.