2018. április 20-án ismét megrendezésre került iskolánkban, a várva-várt tehetségkutató verseny „Csillag születik” fantázianévvel. Ezen a napon különböző tánc, népdal, bűvész, bábszínház és mazsorett előadással készültek a gyerekek. Hihetetlen produkciókkal, vidám, s néha tréfás versenyszámokkal mutatták be tehetségüket. Nagy örömünkre az angol és német tehetségműhely előadásában népmese feldolgozásokat is láthattunk. Mindenkinek tetszett ez a nap. A zsűrinek nehéz dolga volt az értékelésnél, hiszen jobbnál-jobb versenyszámokat láthattunk.

További képek >>

Csillag születik 2018 eredményei

Tánc kategória:

1. Bella Laura és táncos társa 3.a

2. Németh -Mölczner Vanda és Tóth Fedóra 4.b

3. Hummel Dóra és Lévayová Liana 2.b

Dal kategória:

1. Hegedüs Hanna 4.a

2. Orsós Fruzsina 1.b

3. Muráncsik Bence 3.a

Vers kategória:

1. Papp Emese 4.a

2. Berki Benjámin 3.b

3. Tóth Lara 2.a

Különdíj:

1. Német tehetségműhely 4.osztály (mese)

2. Kovács Boglárka 1.a (bábszínház)

3. Rábl Ferenc 3.b (bariton kürt)

4. Artner Márk 4.a (néptánc)