Az atlétika diákolimpia városi döntőjén is eredményesen szerepeltek tanulóink.

III. kcs. lányok

600 méter síkfutás1. hely Buga Réka

egyéni összetett 2. hely Buga Réka

III. kcs. fiúk

600 méter síkfutás 2. hely Umathum Ádám

IV. kcs. lányok

egyéni összetett 2. hely Holló Evelin

súlylökés

1. hely Holló Evelin

3. hely Élő Eszter

IV. kcs. fiúk

100 méter síkfutás 1. hely Bajusz Máté

távolugrás 3. hely Bajusz Máté

Az 1. és 2. helyezettek Győrben vettek részt a megyei döntőn.

Az atlétika megyei döntőjén a következő eredményeket érték el iskolánk tanulói.

IV. kcs. lányok

súlylökés 3. hely Holló Evelin

IV. kcs. fiúk

100 méter síkfutás 4. hely Bajusz Máté

III. kcs. lányok

600 méter síkfutás 7. hely Buga Réka

III. kcs. fiúk

600 méter síkfutás 5. hely Umathum Ádám

Labdarúgásban három korcsoportban is megyei elődöntőkbe jutottak iskolánk csapatai. Nagyszerű játékuknak köszönhetően mind a három csapatunk a megyei döntőbe jutott.

II. kcs-os csapatunk Nagycenken játszotta a megyei elődöntő mérkőzéseit.

Eredmények:

Haller- Kunsziget 4:0

Haller_ Nagycenk 6:1

Haller- Csorna 5:5, büntetőkkel 7:6

Végeredmény:

1. hely Haller 8 pont

2. hely Csorna 7 pont

3. hely Nagycenk 3 pont

4. hely Kunsziget 0 pont

Csapatunk első helyen jutott a megyei döntőbe.

III.kcs-os csapatunk a megyei elődöntő mérkőzéseit Győrben játszotta.

Eredmények:

Haller- Fekete / Győr / 2:7

Haller- Nyúl 6:1

Haller- Győrszemere 5:0

A torna végeredménye:

1. hely Fekete 9 pont

2. hely Haller 6 pont

3. hely Nyúl 3 pont

4. hely Győrszemere 0 pont

A tornán második helyezést értünk el és a megyei döntőbe jutottunk.

IV. kcs-os csapatunk a megyei elődöntőt Mosonmagyaróváron játszotta.

Eredmények:

Haller- Sopron 3:0

Haller- Kapuvár 4:1

Haller-Fertőd 1:1, büntetőkkel 3:1

Végeredmény:

1. hely Haller 8 pont

2. hely Fertőd 7 pont

3. hely Kapuvár 3 pont

4. hely Sopron 0 pont

Első helyezettként jutottunk a megyei döntőbe.

A megyei döntőkön elért helyezéseink:

IV. kcs-os csapatunk / 7-8. oszt./ megyei 5. helyezett

lett. III. kcs-os csapatunk /5-6. oszt./ megyei 4. helyezett lett.

II. kcs-os csapatunk/3-4. oszt./ megyei 1. helyezett lett és képviseli iskolánkat és Győr-Moson-Sopron megyét az országos döntőn 2019. június 6-9. között.

A II. kcs-os döntőt Csornán rendezték.

Eredmények:

Haller- Fertőszentmiklós 1:0

Haller-Nyúl 1:0

Az elődöntőben:

Haller- Csorna 6:3

A másik elődöntőt Fertőszentmiklós nyerte Fekete /Győr / ellen 7:3- ra, így a döntőben újra egymás ellen játszottunk.

Döntő:

Haller- Fertőszentmiklós 2:0

Csapataink tagjai: II.kcs.:

Batyanek Bendegúz, Boros Botond, Gecse Gábor, Karika Attila, Lénárt Viktor, Mészáros Áron, Németh Balázs, Raffa Szebasztián, Szente Richárd

III.kcs.:

Batyanek Bendegúz, Csapó Noel, Deák Marcell, Horváth Milán, Horváth Péter, Horváth Roland, Nagy Bence, Steiner István, Szente Tamás, Umathum Ádám IV. kcs.: Bajusz Máté, Debera Orlandó, Deli Péter, Giczi Barnabás, Herczeg Zsolt, Jakab Attila, Omályev Kristóf, Szente Tamás