Június 13-án minden kisdiák izgatottan jött iskolába, mert ezen a napon tartottuk az iskolai gyereknapot. A gyerekeknek különböző szórakoztató programokban volt részük korcsoportjuknak megfelelően. A napot egy jóízű reggelivel indították és ezután el is kezdődött a móka.

A lányok zumbáztak egyet a tornateremben, amíg a fiúk játszottak az osztályteremben. Miután a lányok visszatértek a zumbáról, az osztály közösen indult az iskola előtt felállított vizes dodzsemhez, ahol mindenki „vízibiciklizhetett”. Egy kis pihenés után a gyerekek megérkeztek az arcfestőkhöz, ahol szebbnél-szebb alkotások kerültek arcukra. Az arcfestés és ebéd után visszatértek az osztályterembe és temperával gyönyörű, díszes kavicsokat festettek.

A 3. és 4.osztályosok először élő-csocsózhattak. Később pólókat festettek, melyre a mintát saját ötleteik alapján tervezték. Sok érdekes és színes póló született, melyeket rögtön fel is vehettek és büszkén viseltek.

Az ebéd után rendőri bemutatón vehettek rész. Izgalmakkal teli, jó hangulatban telt a nap.

További képek >>