November 29-én, délután került sor a Márton naphoz kötődő kis műsor megtartására a 4. osztályosok közreműködésével.

A gyerekek izgatottan várták, hogy bemutathassák a többi gyerkőcnek a játékos műsort, melyre két héten keresztül olyan sokat készültünk.

Az előadás egy rövid beszámolóval kezdődött, melynek során az egyik tanuló arról beszélt, hogy miről szól a Márton nap és milyen hiedelmek kapcsolódnak hozzá.

Ezután két kislány egy aranyos mondóka keretében négy tanulót választottak ki, akik a következő játékban szerepeltek. A négy kisliba haza szeretett volna jutni a gazdasszonyukhoz, de a közelben leselkedett a farkas. Ehhez a játékhoz többen becsatlakoztak a közönség soraiból, és próbáltak a kislibákkal együtt szaladva eljutni a gazdasszonyhoz.

A gyerekek nagyon jól szórakoztak és remekül ki tudtak kapcsolódni a játék alatt, egy hosszú és fárasztó iskolahét végén.