Ez az oldal a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz.

Back to Top
Haller János Általános Iskolája, Szakközépiskolája és Szakiskolája

Haller-gála

Iskolánk 2018. május 29-én rendezte meg hagyományos gála műsorát a Fehér Ló Közösségi Házban. Színvonalas előadások keretében léptek fel versmondóink, mesemondóink, ifjú énekeseink, zenészeink. A mazsorettesek és a break táncosok sem maradhattak ki műsorunkból.

Mint minden évben, idén is a gálaműsor keretében kerültek átadásra a Géniusz és Sikerélmény Alapítvány díjai a kiválóan dolgozó tanulóinknak és nevelőinknek.

Díjazott tanulók :
  • Varga Nóra 6.a
  • Lakos Száva 7.a
  • Bertalan Olivér 7.a
  • Bajusz Máté 8. b
  • Ruzsovits Viktória 8.b
  • Varga Dóra 8.b
  • Tóth Tamara 8.a
  • Moldován Dóra 8.a
  • Laskó Rebeka 11.c
  • Csernyi Hanna 8.a
  • Babos Bence Bendegúz 11.d
Pedagógusok:
  • Lengyelné Sipőcz Márta
  • Pápainé Németh Éva
  • Stockingerné Milus Klára.

További képek >>

VIII. Apró kezek, csodakertek

Június 3-án ismét megrendezésre került a VIII. „ Apró kezek, csodakertek” elnevezésű gyermek kertépítő verseny, amelyen az óvodák és az általános iskola első osztályosai készíthetik el alkotásaikat. Témája az idei évben, a Családok évéhez kapcsolódóan „ A mi családunk”.

Az 1. a osztály is lelkesen készült a versenyre és a harminc induló csapatból, az 5. helyezést nyerte el.

 

További képek >>

Mazsorett eredmények

2018. Márc. 24. ,, A” - ,,B" kategóriás országos verseny - Oroszlány

Eredmények:
  • Kékcsillag botos színpadi csapatos koreográfia 3. helyezés
  • Horváth Rubina 5.a osztályos 1bot szóló,oklevél
  • Varga Nóra 6.a osztályos 1bot szóló,oklevél
  • Ruzsovits Viktória 8.b osztályos 1bot szóló,oklevél
  • Flamhoffer Mirella 5.a -Mészáros Emese 4.a 1bot páros,oklevél
  • Varga Nóra-Mörtl Jázmin 1bot páros,oklevél
  • Benedek Amina 5.a pom szóló,oklevél
  • Horváth Hanna 5.a pom szóló,oklevél
  • Kiscsillag pom mini,ezüst minősítés
  • Pom trió Peres Lídia 2 társával második helyezést értek el.

Április 28. XIII.Kezdők Majorette és TWAM valamint a XXXII. Területi Majorette és TWAM versenyen Pázmándfalun

Eredmények:
  • Szilaj utánpótlás csapat Szinpadi induló botos kategória cadett korcsoport: I. hely
  • Kiscsillag TWAM 5 elem II. hely
  • Kiscsillag Show-tánc bottal cadett csapat : I. hely
  • Kiscsillag cadett pom miniformáció: I. hely
  • Kék csillag TWAM 10 elem: I. hely Kék csillag senior csapat show-tánc bottal: I. hely
A legszebb koreográfiáért járó Arany -Bot díj nyertese Bíborka TWAM 13 elem : I. hely

Május 19-21. – Magyar bajnokság Gyomaendrőd

  • Varga Nóra 6.a bot junior szóló kategóriában 12. hely
  • Benedek Amina 5.a pom junior szóló kategóriában 13. hely
  • Varga Nóra bot junior páros kategóriában 3. hely
  • Pom senior trió: 5. hely

További képek >>

Friedrich Schiller német nyelvű szavalóverseny

2018.május 17-én iskolánk tanulói részt vettek a Móra Ferenc Általános Iskolában megrendezett Friedrich Schiller német nyelvű szavalóversenyen.

Kiváló eredményeket értek el diákjaink:

  • Moldován Ádám 2. a 2. hely
  • Író Trisztán 3. a 2. hely
  • Heszkó Panka 4. a 3. hely
  • Harangozó Ákos 5. a 1. hely
  • Weisz Boglárka 5. b 3. hely
  • Prikler Flávió 6.a különdíj
  • Moldován Dóra 8.a különdíj

Felkészítő tanárok: Komárominé Szántó Ágnes, Királyné Szável Krisztina, Szalai Erika

Gratulálunk!!!

4. oldal / 37