Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Haller rajzpályázat

Kedves Pályázó Tanuló, Szülők, Pedagógusok!

A megváltozott helyzetre való tekintettel, a Haller János megyei SNI rajzverseny megrendezését 2020. őszre halasztjuk.

A pontos időpontról szeptemberben értesítjük az intézményeket. Természetesen a már elkészült rajzokat folyamatosan várjuk, megőrizzük őket és ősszel a mostani évfolyam kategóriájában értékeljük.

Farsang kupa - 2020

A halleros diákoknak ismét sikerült 21 iskola közül a ,,Legeredményesebb Iskola” címet elnyernie a tatai Farsang kupán! Vajas Zsóka 2db arany, Szele Viktória 2db arany, Kiss Henrietta 2db arany, Zsigmond Flóra 2db arany, Földes Zsanett arany és ezüst, Nagy Barnabás arany és ezüst érem büszke tulajdonosa. Összesítve 10 db arany és 2db ezüst érmet sikerült a hétvégén bezsebelniük.

Felkészítőjük, Tukovics Antal Tamás, valamint az Iskolavezetőség rendkívül büszke a tanulókra!

Gratulálunk az elért eredményekhez!

További képek >>

1. oldal / 11