Gólya délután a Haller iskolában – a 9. c osztályos diákok élménybeszámolója szerint:

A mi osztályunknak nagyon tetszett a Gólya délután, különösen a sportprogramok és az osztályplakát készítése. Ezáltal jobban megismertük egymás tulajdonságait – ki mire képes, mivel foglalkozik szívesen az iskolapadon kívül.

Eleinte nehézkesen indult a feladatvállalás, de hála a 12. d-s diáktársainknak és a segítő pedagógusoknak, a végére jól belerázódtunk. Volt aki a táncban, más az éneklésben jeleskedett. Jó móka volt a kalapos ügyességi – gyorsasági feladat. Az osztály összefogásának, az osztályfőnökünk bíztatásának köszönhetően meg is szereztük a megérdemelt első helyezést. December elejére - Mikulás környékén várható a Gólya bál, melyre egy osztályprogrammal kell készülnünk. Ezen a rendezvényen avatnak fel bennünket – Gólyákat az idősebb diákok.

Varga Dóra, Tóth Anna