A hagyományokhoz híven idén is megrendezésre került az Adventi koncert iskolánkban. A rendezvényen az intézményben dolgozó pedagógusok és tanulók kellemes hangulatban, gyönyörű versekkel-, dalokkal tették szebbé az Adventi várakozást. Az meghitt hangulatú műsor után pedig apró süteményeket, valamint forró italokat fogyaszthattak vendégeink.

,, A karácsony jelkép, szeretet jelképe. Lelkünk ragyogja be égő gyertya fénye! Őrizgetni kéne tovább ezt a lángot, legyen minden napunk szeretettel áldott. Legyen mindig részünk örömökben, jóban, emberi érzésben, tiszta, igaz szóban! Legyen a szeretet minden napunk része, alakuljon jobbá a világ egésze! Legyen egészséges, boldog minden ember, ennél jobb kívánság – hidd el nekem – nem kell! Múljon a rossz kedvünk, létünk legyen álom, legyen a világon örökké karácsony”

Aranyosi Ervin soraival kívánunk kellemes ünnepeket és boldog karácsonyt!

További képek >>