2020.január 10-én került megrendezésre a Szalagavató iskolánkban. Az idei tanévben a 11. a, 11. b, 11.c és a 13.KK osztályokat, illetve osztályfőnökeiket Koltainé Horváth Dórát, Preisinger Tibort, Lázárné Kincses Beatrixet, valamint Lányi Ildikót köszöntöttük. Miután a fiúk felkötötték a hagyománnyá vált karcsokrot a lányok csuklójára, keringővel, illetve társastánccal folytatódott az est. Az ünnepi műsorban az alsóbb éves diákok vettek részt, a ballagó osztályok nevében pedig Vajas Zsóka és Laskó Rebeka mondott néhány gondolatot. Az Igazgatónő ünnepi beszéde után a szalagtűzés következett. Az immár szalagos diákokat pedagógusaik egy megható dallal köszöntötték. Az este Preisinger Tibor pohárköszöntőjével zárult.

Gratulálunk a tanulóknak és osztályfőnökeiknek! Kívánunk további sok sikert!